Daniela Fejtková

marketingová specialistka

Do Brna mě zaválo studium na Ekonomicko-správní fakultě MU. Mým oborem byla Veřejná ekonomika, zahrnující oblasti jako sociální politika, zdravotnictví, školství nebo komunální problematika. Než jsem nastoupila na dlouhou mateřskou dovolenou, na které jsem dodnes, pracovala jsem v IT společnosti, kde jsem vyzkoušela pestrou škálu činností. Nejvíce mě naplňovala organizace různých akcí, jak pro zaměstnance, tak pro obchodní partnery.

Šťastná náhoda tomu chtěla, že jsme s manželem a dětmi skončili v Jundrově. Miluji, jak to kolem řeky žije. Procházky tady mi nikdy nezevšední. Duší jsem spíše introvert, ale cítím velkou potřebu komunitního života, kde krásně funguje vzájemná spolupráce a pomoc. Ráda bych přispěla k rozvoji občanské společnosti a místní komunity.

Mé děti mi naplňují převážnou část mého času. Baví mě permakulturní zahradničení fungující na principu udržitelnosti a téma udržitelnosti a ekologie mě také velmi zajímá. S dětmi se rádi prodíráme naši malou junglí, jezdíme na kole, chodíme do lesa a cestujeme.