Martina Žídková

specialistka PR a marketingu

Jundrov je pro mě oázou klidu uprostřed shonu města, ve kterém už téměř 40 let žiji. Před sedmi lety nabídl mně a mému muži nový domov, který jsme hledali pro svoji rodinu. Společně zde vychováváme v blízkosti řeky naše tři skvělé děti.

Vím, že spousta věcí, které bereme jako samozřejmost, se neděje jen tak. Stojí za nimi úsilí a cenný volný čas lidí, kteří svými rozhodnutími a nápady přispívají k tomu, aby nám zde bylo spolu dobře. A jakkoli pateticky by to mohlo znít, vznikla u mě potřeba si z Jundrova jen nebrat, ale také mu něco dát zpět.

Celý můj profesní život je spjat s komunikací a psaním textů všeho druhu. Z krátkého angažmá na akademické půdě jsem se přesunula do novin, následně jsem působila jako redaktorka měsíčníku ve veřejné sféře. V současnosti pracuji jako PR a marketingová specialistka. Tady vidím svůj potenciální přínos, v komunikaci a otevřenosti.

Ideální představa mého volného času je být vedle svého muže, obklopena našimi dětmi a společně se skupinou přátel zdolávat kopce vysokých hor. A když je času méně, vždy rádi vyrazíme do nedaleké obory.